Back in business!! Skui 6/4
Hurra, hurra, hurra!! Endelig følte jeg at jeg virkelig fikk trent ordentlig igjen! Herlig å være ute i strålende solskinn!
Gro, Solveig og jeg stilte opp på Skui kl 1100 og vi var neimen ikke hjemme før nærmere halv fire…..en herlig dag med mye hygge både for oss og hundene! Utrolig hvor fort tiden går i godt selskap…
Startet med å lufte hundene før vi bar ut hinderne. Solveig hadde laget en kjempefin bane med masse utfordringer!

I dag var jeg kjempeflink og hadde fokus på å ha full kontakt hele tiden mens Shanto var ute av bilen. Tok frem dra-leken og lekte med ham og holdt kontakten helt til vi skulle starte og dette gjorde jeg før hver økt!
Shanto var virkelig superflink i dag og gløden over å trene agility kom endelig tilbake!! Nå ser jeg jo at ting faktisk funker! ( ikke så lett å se det i ridehallen når det hele tiden er noe å bli forstyrret av og da mister man lett motet etter en hel vinter på den måten…..).
Gro var veldig grei og laget kjempefine forstyrrelser for oss! Synes også det fungerte veldig bra! Hun var ikke så interressant!!hehe!! DETTE VAR BARE SÅÅÅÅÅ MORRO!!
Og Solveig har laget en kjempefin video fra treningen. Vi avsluttet med fartssirkel og da var vi veldig fornøyde, både to og firbente. Etterpå fikk de tobente hvile i stolene sine og de firbente fikk løpe fritt rundt og kose seg. HERLIG!!
Stort bedre kan det vel ikke bli?
Gro tok også noen fine bilder:
I bakgrunnen på bildet under kan man se så fin og grønn brakka har blitt etter dugnaden!
april 6, 2007 at 10:51 pm
Dette ser veldig bra ut!!! Vi ses vel i Arendal i slutten av april ? har reservert pallplass til oss,he,he:-)
april 7, 2007 at 8:07 am
Nei – stort bedre kan det definitivt ikke bli! Takk for kjempefin og hyggeli trening!
april 7, 2007 at 11:57 am
Agility OG sol – finnes det noe bedre!?:)
Morsom film!
april 7, 2007 at 5:06 pm
Takk for en kjempe fin trening! Gleder meg til neste gang, skal finne på flere forstyrrelser for dere……………………………. Det var jo forbanna vanskelig å forstyrre Shanto da………..
)
april 7, 2007 at 5:50 pm
Otroligt bra Kari. Vi snart på träning, det glädjer jag mig till!
april 9, 2007 at 10:11 am
ÅÅÅ dere er heldige som har den plasse !
april 10, 2007 at 7:20 pm
Kjempe bra kari
Gleder meg til å trene sammen med deg snart.